Wisła otwiera stadion dla kibiców!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 03-10-2011 Autor: Karol Migo
Brak komentarzy

Już we wtorek 4 października od godz. 15:00 wszyscy chętni będą mogli zwiedzić stadion im. Henryka Reymana, na którym swoje mecze rozgrywa mistrz Polski, Wisła Kraków. Zwiedzanie stadionu jest częścią obchodów 105-lecia istnienia klubu.

Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 15:00 w Strefie Kibica, która znajduje się pod trybuną D stadionu Wisły Kraków. Goście zostaną podzieleni na grupy 25-osobowe. Każda będzie miała swojego przewodnika, z którym obejrzy m.in. nową szatnię na trybunie zachodniej, pawilon medialny, biura klubu, gabinet prezesa oraz skybox na trybunie wschodniej. Ostatnia grupa zwiedzanie rozpocznie o godz. 16:45.

To nie wszystkie atrakcje, jakie klub przygotował dla kibiców. O godz. 17:00 na płycie głównej rozpocznie się wyjątkowy pokazowy trening pierwszej drużyny, który poprowadzi trener Robert Maaskant. W zajęciach tych będą mogli uczestniczyć także kibice! Ci, którzy chcą na własnej skórze przekonać się, jak to jest brać udział w prawdziwym piłkarskim treningu, proszeni są o zabranie ze sobą obuwia sportowego.

Specjalnie dla widzów otwarty zostanie parter trybuny wschodniej. Wejście na sektory będzie znajdowało się od strony ul. Reymana.

(Informacja prasowa)

R E K L A M A

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее