Nie milkną echa afery „małych grup stadionowych bandytów”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Nie milkną echa afery „małych grup stadionowych bandytów”

O oświadczeniu klubu Dunajec Zakliczyn informowaliśmy tutaj. Po niedzielnym meczu do sprawy odnieśli się wiceprezes Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 – Adam Gliksman, trener Hutnika – Krzysztof Przytuła, a także trener Dunajca – Wacław Maciosek.

R E K L A M A

Komentarze: 6 do “Nie milkną echa afery „małych grup stadionowych bandytów””

 1. HKS:

  Czy ja dobrze rozumiem z tej zagmatwanej wypowiedzi czy dla tego typka rodziny z dziećmi i starsi kibice to jedyne „okazy” kibicowania? Reszta między 15 a 40 rokiem życia to bandyci i chuligani?

  Nie róbmy z kibiców Hutnika świętoszków, bo to też przesada, ale spójrzmy na to sprawiedliwie. Czy na koncertach nie ma żadnych ekscesów z pijanymi grupami? Czy jak kibic się czegoś napije, to od razu jest pseudokibicem? Jest ogólna dyscyplina, ale rozumiem, że ja wy byliście młodzi, to siedzieliście grzecznie na tyłkach i rozmawialiście od pogodzie. Ten trenerek pewnie co tydzień się leje na jakimś wiejskich dicho:)

 2. jurekNH:

  Panowie przedstawili swoje zdanie i tyle ! Nie ma się co obrażać. Dla mnie lepiej,że mecz odbył się na SS bo kosztowało mnie to tylko „dychę”. Szkoda, że nie pomyśleli o tym wcześniej, bo przyszłoby więcej widzów: kibiców i pseudokibiców ;) . Co do interwencji w sprawie wpisu na stronie Dunajca: To nic nie da! Z mitami nie wygramy. A że w przeszłości trochę się działo… Niektórzy ciągle się tym chwalą, więc nie może dziwić dmuchanie na zimne policji. A po co mają się fatygować na stadion, jak mogą się poopalać ;)

 3. NH1950:

  to wyślemy list gończy za tym trenerem .

  Hutnik Hooligans

 4. kris 1950:

  DO WACKA MACIAGA: Ten klub HUTNIK KRAKOW Zaczeli ratowac dopiero prawdziwi kibice!!! i wyprowadzimy go na prosta i normalna funkcjonalnosc!! BO BYL BEDZIE I JEST HUTNIK HKS!!! A MY JESTESMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ HUTNICZEK GRA!! A ze na wiochach gdzie macie bojska-klepiska i strach nas przyjac to gowno wiecie o pseudo kibicach!! wacek!! NAJEPSZA EKIPA-KIBICE HUTNIKA !!!

 5. NB:

  Mogłaby ściana być inna i okno czyste i rurka schowana i rozmowa na poziomie a nie gadanie o czymś czego na tej konferencji się nie wyjaśni bo są na niej trenerzy… niski poziom zachowania u krakowskiego trenera. i to żucie gumy – szczyt chamstwa – w C+ jakoś nigdy nie żywa…

 6. Piła09:

  odwalcie się od Wacka – równy chłopina a wina jego takowa, że sie w dysputy podaje zamiast uciąć dywagacje bo co on się zna a o zdanie nikt go tam w mieście nie pytał, mecz dobry, byłem!

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее