Maaskant: Nie zagraliśmy na naszym poziomie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Maaskant: Nie zagraliśmy na naszym poziomie

Pomeczowy dwugłos trenerski. Adam Nawałka i Robert Maaskant po meczu Wisła Kraków – Górnik Zabrze.

fot. Konrad Jabłoński (konradjablonski.pl)

R E K L A M A

Komentarze: 4 do “Maaskant: Nie zagraliśmy na naszym poziomie”

 1. al1906:

  Mam wrażenie że decyzja- Żurawski w pierwszym składzie, a następnie wpuszczenie Siwakowa to były totalnie nie trafione decyzje. Pojawienie się na boisku Branco dopełniło resztę. Ten facet nie powinien pojawiać się na boiskach ekstraklasy… No i w tym meczu wyszło jak silną i długą mamy ławkę rezerwowych..

 2. wtajemniczony:

  Skoro gra Żurawski, który jest bez formy to wyobraź sobie jak prezentuje sie Rios na treningach. jaki mialby interes Maaskant pomijając dobrze grajacego goscia. Rios jest jeszcze gorszy niz Zurawski – taki wniosek, Maaskant idiota nie jest.
  To samo z Garguła – przeciez to jest drugi Dawidowski.

 3. al1906:

  Też tak sobie myślałem.. ale skoro puszcza na boisko Siwakowa, który gra beznadziejnie, a nie Gargułę który miał ostatnio bardzo dobrą zmianę i jest bardziej ofensywny.. Ok, Siwakow jest wyższy i może do walki w powietrzu go dał. A Rios? Dużo lepiej się prezentował pod koniec meczu niż Żuraw w którymkolwiek jego momencie. Maaskant jest dobrym trenerem uważam, ale ma swoich faworytów w ekipie. Jedyne co go broni to brak ławki rezerwowych.. no nie mamy wartościowych piłkarzy na rezerwie niestety..

 4. wtajemniczony:

  Ja widzę to tak.
  Mam dwóch pomocników, którzy grają chałę jednak:
  - jeden z nich został sprowadzony w tym sezonie, z przecietnego ale z dobrej ligi klubu i musiał coś, kiedyś błysnąć skoro go sprowadziliśmy
  - drugi to stary skontuzjowany emeryt, którego nigdy nie widziałem aby zagrał cokolwiek powyżej przecietnej.
  I teraz mozna wpuscic Gargule i liczyc najwyzej na przecietnosc albo Siwakowa i liczyc, że zatrybi. Oczywiscie caly czas przy zalozeniu ze COKOLWIEK potrafi. Bo jesli sprowadzili go w ciemno to są podwojnymi frajerami.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее