Druga strona odpowiada

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Druga strona odpowiada

W odpowiedzi na zarzuty Stowarzyszenia “U Siemachy” Wiceprezes Nowego Hutnika 2010 Adam Gliksman specjalnie dla kamer KIKS.TV przedstawia chronologiczny bieg wydarzeń związanych z użytkowaniem obiektów na Suchych Stawach

R E K L A M A

Komentarze: 12 do “Druga strona odpowiada”

 1. nh:

  i co na to krzykacze z drugiej strony ???

 2. jurekNH:

  Ciekawe, czy ktoś obejrzy/przeczyta odpowiedz Nowego Hutnika i co na to SPMTS ? Perfidia tego księdza wychodzi po tym wszystkim jeszcze bardziej. NH 2010 ma teraz nauczkę,że trzeba być w stałym kontakcie z władzami, po to by te nie dały się zmanipulować takim osobnikom.

 3. miles:

  Przyznaję się, że po wysłuchaniu Gliksmana, sytuacja obróciła się o 180 stopni. Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój wydarzeń, bo nie wyobrażam sobie żeby coś się nie wydarzyło.

 4. Już sam nie wiem:

  Trzeba przyznać, że rzeczywiście nie wszystko wygląda tak jak przedstawiono to na konferencji w ZISIE. Najwyraźniej ks. Augustyński albo mija się z prawdą, albo w Stowarzyszeniu “U Siemachy” jest problem z prawidłowym obiegiem informacji i jej lider po prostu nie zna wszystkich faktów.

 5. jurekNH:

  Dodajmy do tego,że Hutnik część zajęć z obozu dochodzeniowego przeniósł do Skotnik, bo tam ceny komercyjne były niższe niż niż U Siemachy “preferencyjne”. Wiele osób skarży się też na ceny za basen czy siłownię w Com Com Zone. Podobno są one wyższe niż gdzie indziej. Warto by nagłośnić takie rzeczy aby nauczyć wszystkich chrześcijańskiej zasady że “kto jest bez winy…”.

 6. Już sam nie wiem:

  Akurat co do cen basenów i siłowni Jurek bym się nie rozpędzał. Są to kwoty jak najbardziej rynkowe (ani niskie ani wysokie). Także krytyka tak, ale przede wszystkim UMIAR!

 7. jurekNH:

  Jeżeli tak to przepraszam ! To nie jest moje zdanie a jedynie zasłyszane i przeczytane wypowiedzi.

 8. jurekNH:

  Jest ciąg dalszy wypowiedzi prezesa Gliksmana https://kiks.tv/2011/02/hutnik-odpiera-zarzuty-siemachy/

 9. KRK:

  prawda jest taka, że Pan Jacek albo Pan Krzysiek robią interesy z Panem Księdzem i obiecali mu tereny Hutnika.

  Nie ma innego wyjścia jak powrót Siemachy do Siemachy czyli pozostanie w obrębie dotychczasowej działalności na Ptaszyckiego. Szkółka dostaje pawilon w dzierżawe od miasta. NH2010 budynek i boiska zielone. W utrzymaniu przekazanego do NH2010 balonu, sztucznego oświetlonego, stadionu głównego (dostosowany do Wisły i Cracovii – Hutnik protestował!!!) partycypuje gmina miasto Kraków.

  Innego wyjścia nie ma. A mógł się pazerny klecha po ludzku dogadać. Zyskałby upragnione dukaty i szacunek.

 10. kajuHKS:

  Czarne Sutanny to chyba najbardziej pazerna i rozbuchana grupa zawodowa w Polsce

 11. ja:

  ciekawe dlaczego nieodnieśli się do przedstawionych faktów przez stowarzyszenie nh2010 hm a odpowiedz jest prosta nie mają po swojej stronie żadnych argumentów , a i jeszcze jedno dlaczego nikt poza KIKSem nie opublikował odpowiedzi nowego hutnika na te pezpodstawne zarzuty , czyżby wszyscy się tak bali czy im też zależy na zniszczeniu hutnika ???

 12. ratio:

  po prostu powysyłajmy linki do tych odpowiedzie Hutnika do mediów, niech wiedza ze słowa ZISu i Siemachy to kłamliwa propaganda !

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее