Znana kadra Cracovii na oboz w Jarocinie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 15-01-2011 Autor: Karol Migo
Brak komentarzy

W poniedziałek rano Cracovia uda się na pierwszy obóz przygotowawczy tej zimy. Trener Jurij Szatałow zabierze do Jarocina dwudziestu piłkarzy.

Kadra Cracovii na obóz przygotowawczy w Jarocinie:

Bramkarze: Wojciech Kaczmarek, Miloš Budaković.

Obrońcy: Marian Jarabica, Miloš Kosanović, Łukasz Mierzejewski, Tomasz Moskała, Łukasz Nawotczyński, Piotr Polczak, Andraž Struna.

Pomocnicy: Piotr Giza, Mateusz Klich, Saidi Ntibazonkiza, Arkadiusz Radomski, Mariusz Sacha, Hesdey Suart, Alexandr Suvorov, Sławomir Szeliga.

Napastnicy: Bartłomiej Dudzic, Marcin Krzywicki, Sebastian Kurowski.

Drużyna będzie trenować w Jarocinie do 23 stycznia (niedziela). Dwa dni wcześniej (piątek) rozegra dwie gry kontrolne – o godzinie 12:00 spotka się z pierwszoligową Wartą Poznań, z kolei o 16:00 z drugoligową Jarotą Jarocin.

Po powrocie do Krakowa piłkarze Pasów będą ćwiczyć ponownie na własnych obiektach, a 28 stycznia rozegrają kolejne mecze kontrolne – o godzinie 10:00 z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki, a o 12:30 z drugoligowym Zagłębiem Sosnowiec. Oba spotkania odbędą się przy ulicy Wielickiej 101.

31 stycznia drużyna wyleci na zgrupowanie do tureckiej Antalyi, gdzie będzie przebywać do 18 lutego. W tym czasie rozegra pięć sparingów (3, 6, 9, 14 i 17 lutego).

(cracovia.pl \ karmi)

R E K L A M A

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее