Wisła rządzi w futsalowym Krakowie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 20-01-2011 Autor: Karol Migo
Brak komentarzy

Wisła Krakbet obroniła tytuł mistrza Krakowa! W rewanżowym spotkaniu Biała Gwiazda pokonała drużynę Kupczyka 8:3. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Kupczyka 2:1, więc Wiślacy musieli odrabiać straty. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego zaczęli mecz od straty bramki. W 2 minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Powroźnik. Biała Gwiazda odpowiedziała w 6 minucie. Z dystansu uderzył Krzysztof Kusia. Robert Augustyn sparował piłkę, lecz przy dobitce Sebastiana Marca był bez szans. W 13 minucie Kupczyk po raz drugi wyszedł na prowadzenie. Bramke zdobył Czech. Niecałą minutę później Wiślacy znów doprowadzili do remisu. Golkipera Kupczyka pokonał Paweł Brak. Do przerwy obie drużyny zdobyły po jeszcze jednym golu. Dla Kupczyka bramke strzelił Kozieł, a dla Wisły z przedłużonego rzutu karnego Błażej Korczyński. Po zmianie stron lepsi okazali się zawodnicy Wisły Krakbet, którzy aż pięciokrotnie pokonali bramkarza Kupczyka, nie tracąc przy tym żadnej bramki! Ostatecznie Wisła Krakbet zwyciężyła 8:3 i obroniła mistrzowski tytuł.

Wisła Krakbet 8 : 3 (3:3) Kupczyk

Bramki dla Wisły Krakbet: Andrzej Szłapa (dwie), Adrian Pater (dwie), Błażej Korczyński, Paweł Brak, Sebastian Marzec, Zbigniew Mirga

Bramki dla Kupczyka: Piotr Powroźnik, Marcin Czech, Tomasz Kozieł