Rybnik “rozstrzelany” w końcówce przez Wisłę Can-Pack

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 16-01-2011 Autor: Karol Migo
Brak komentarzy

Wisła Can-Pack wraca do Krakowa z kolejnym wyjazdowym sukcesem na koncie. Ambitnie grające koszykarki UTEX-u ROW Rybnik zostały “rozstrzelane” przez “Białą Gwiazdę” w ostatniej kwarcie. Wiślaczki wygrały 80:59.

Po czwartkowym wyjazdowym zwycięstwie Wisły Can-Pack na Łotwie z TTT Ryga w rozgrywkach Euroligi, krakowianki nie miały wiele czasu na odpoczynek. Tę szansę chciały wykorzystać zawodniczki UTEX-u ROW Rybnik.

Wyrównana walka toczyła się zwłaszcza do przerwy. Po pierwszej kwarcie gospodynie prowadziły 22:20.

Kolejną odsłonę wygrała już “Biała Gwiazda”. Po dwóch kwartach 38:37.

Po wyjściu z szatni wiślaczki opanowały sytuację i prowadziły – było 51:56.

W ostatniej kwarcie Wisła nie pozostawiła rybniczankom złudzeń. Niepodważalna dominacja krakowskiej drużyny przełożyła się na rezultat tej części spotkania: 8:24.

W końcowym rozrachunku Wisła Can-Pack Kraków wysoko zwyciężyła UTEX ROW Rybnik 80:59.

UTEX ROW Rybnik – Wisła Can-Pack Kraków 59:80 (22:20, 16:17, 13:19, 8:24)

UTEX ROW: Katarzyna Suknarowska 18, Laurie Koehn 14, Alendra Brown 8, Anna McLean 6, Rebecca Harris 5, Paulina Rozwadowska 4, Karolina Stanek 4, Natalia Przekop 0.

Wisła Can-Pack: Ewelina Kobryn 21, Erin Phillips 11, Paulina Pawlak 10, Nicole Powell 10, Yelena Leuchanka 9, Katarzyna Krężel 6, Magdalena Leciejewska 6, Andja Jelavić 3, Gunta Baško 2, Maja Vučurović 2.