Przytuła: Jak nie da się wygrać trzeba zremisować

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Przytuła: Jak nie da się wygrać trzeba zremisować

Pomeczowa konferencja prasowa z udziałem trenerów: Krzysztofa Przytuły (Hutnik Nowa Huta) oraz Piotra Pierścionka (Orzeł Balin). W spotkaniu kończącym rundę jesienną piłkarskiej IV ligi na Suchych Stawach padł remis 1:1.

fot. Konrad Jabłoński (konradjablonski.pl)

R E K L A M A

Komentarze: 7 do “Przytuła: Jak nie da się wygrać trzeba zremisować”

 1. PietrekNH:

  Hehe ciekawe nazwisko trenera orła zwłaszcza gdy popatrzec na jego rece:D A tak na prawde to czeka HUTNIKA ciężka praca ale to zdolne chłopaki Pozdro!!

 2. HKS:

  coś tym razem się KIKS ociąga ze skrótem ;)

 3. Skarpak:

  no i „rolnicy” z Balina byli zdecydowanie lepsi technicznie i tylko dobra dyspozycja bramkarza uchroniła HKS od rezultatu 1:3. taki wynik oddawałby układ sił na boisku, niestety. remis w takim układzie należy uznać za słabo zasłużony. ze smutkiem to piszę, ale po co się oszukiwać… wydaje mi się, że na wiosnę Balin będzie w czubie tabeli, ale i Hutnik powinien podskoczyć, szybkości i dokładności podań mogliby się uczyć od piłkarzy Orła Balin… tak to dziś wygląda

 4. ratio:

  już sie relacja pojawiła na szczescie
  https://kiks.tv/2010/11/remis-na-zakonczenie/

  Ze skrotu wnioskuje ze remis bardziej szczesliwy dla nas niz dla Orła.

 5. HKS:

  I o co chodzi Skarpak? Rolnicy zremisowali i to jest obiektywne przedstawienie sytuacji bez zgryźliwości. Doping na stadionie był w pełni pozytywny. Hutnik szans na awans niestety nie ma przez mecz z Sandecją zatem 2 runda na spokojnie;)

 6. Skarpak:

  HKS – trochę kibicowskiej zgryźliwości nie zaszkodzi w komentarzach pomeczowych ;) jest czas na doping, a potem także na krytykę. mimo że dopingowałem hutników, to miło było popatrzeć na szybkich szczupłych „rolników” z Balina (przypomnij sobie start do piłki strzelca pierwszej bramki) grali bardzo ładny futbol i trzeba im to oddać. na wiosnę sie postaram jechać do Balina na rewanż. już sprawdziłem, gdzie Balin właściwie leży. przylega do Chrzanowa jak Nowa Huta do Krakowa ;)

 7. HKS:

  No zgryźliwość nie szkodzi ale zważywszy że rywale byli po raz pierwszy lepszą drużyną na Suchych Stawach to taka zgryźliwość jest nie na miejscu;) Punktów się za piękne oczy nie dostaje;) A start do piłki przy pierwszej bramce okiem kamery nie jest do końca obiektywny bo nie widać że nasi obrońcy biegli po mocnym skosie a nie równolegle z napastnikiem. Zostawili zdecydowanie za dużą lukę na środku. Raczej to oni byli źle ustawieni i wolni.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее