Bez komentarza: kibice podczas hitu Ekstraklasy Wisła – Legia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Bez komentarza: kibice podczas hitu Ekstraklasy Wisła – Legia

Doping kibiców “Białej Gwiazdy” podczas szlagieru piłkarskiej Ekstraklasy Wisła – Legia.

R E K L A M A

Komentarze: 12 do “Bez komentarza: kibice podczas hitu Ekstraklasy Wisła – Legia”

 1. .:

  Były lepsze fragmenty dopingu niż na tym filmiku…

 2. kiepski:

  niezły doping był, fajnie wychodziło na dwie strony “Święte barwy”, ale najgłośniej było chyba po 4 bramce i “Legła Warszawa” :P

 3. staszulonek:

  porównajcie sobie doping z tego meczu z filmikiem z derbów… różnica kolosalna. I moim zdaniem na pewno nie wynika to z frekwencji. Tu po prostu mniej jest antydopingu, a na derbach to chyba w 80% był anty…

 4. HKS:

  Macie najlepszą trybunę do dopingu i jakby nie było Wisła to czołówka dopingu w Polsce ale mim zdaniem nie nr 1.

 5. al1906:

  Fajnie że Maciek został pozdrowiony na meczu. Należało mu się za to co zrobił dla Wisły! A Maaskant wygrał dwa najważniejsze mecze, które Maciek rok temu przegrał. Kredyt zaufania zdecydowanie się zwiększył! :) Oby tak dalej!

 6. miles:

  bez poważnych wzmocnień w zimie Wisła nie zdobędzie mistrza. Nie ma dobrych wykonawców tatktyki Maaskanta. dwa dobre mecze póki co to żałośc i o jakim kredycie zaufania mówimy ?

 7. al1906:

  Do Miles: o takim kredycie zaufania że Maaskant poznał już zawodników i fajnie rotuje składem, robi dobre zmiany. Myślę że końcówka rundy będzie udana i nie zdziwie się jak będziemy w okolicach pierwszego miejsca. A wzmocnienia przydadzą się jak zawsze. Obrona, atak- to podstawowe formacje do uzupełnienia.

 8. miles:

  W moim odczucie dwa dobre mecze na ileś tam nie powinny sprawiać że kredyt zaufania się zwiększył\zmniejszył. Wisła dalej gra kupę tak jak reszta ligi co pokazały puchary.
  Jak dla mnie oceniać Maaskanta będzie można w czerwcu, kiedy przepracuje zime, sprowadzi albo nie, kogos do klubu. Wtedy w 100% będzie to jego druzyna. Narazie mamy zlepek leszczy Basałaja, których nawet Kasperczak nie chciał i sinusoidalną formę.
  Dobre zmiany ? Poproszę o jakieś przykłady bo chyba przeoczyłem…
  Rotacja składem ? Piszesz chyba o desperackiej próbie zalatania dziur po niezwykłej polityce transferowej Wisły…

 9. al1906:

  Gość dostał drużynę w bardzo złym stanie i teraz próbuje to wyprostować choć ma związane ręce. Sprowadził dwóch zawodników chyba bardziej żeby mieć jakiekolwiek pole manewru i działa. Trzeba mu dać popracować i wtedy oceniać. W 3 miesiące, w trakcie sezonu nie wypracujesz formy i zmienisz sposobu myślenia piłkarzy. A plusy ma za to że widzi co się dzieje na boisku- patrz Żuraw, Nordin na ławie; nie przekreśla zawodników- Jirsak. A z takich obrońców tylko cudotwórca by mógł ustawić dobrą drużynę.
  Poczekajmy do czerwca. Zobaczymy.

 10. miles:

  Napisałeś to samo co ja tylko w innej formie. Ja się tylko przyczepiłem do kredytu zaufania, który moim zdaniem, obojetnie czy wygrywa czy przegrywa powinien pozostac taki sam, gdyz jak juz ustalilismy to nie do konca jego druzyna… jeszcze.
  Z plusami troche pojechałes :) To ze Zuraw i Nourdin graja piach to widzę i ja, bez licencji trenerskiej UEFA Pro. Po prostu gosc szuka optymalnego rozwiazania ale to jego obowiązek wiec nie doszukujmy sie tutaj jakis specjalnych i nadzwyczajnych cech Maaskanta.

 11. al1906:

  W ten sam sposób możesz napisać o każdym trenerze na świecie, który wystawi dobry skład i pośle na ławę zawodnika z nazwiskiem. Na tym polega zadanie trenera, żeby wybrać optymalny skład i do tego dąży.
  Więc nie pisz oczywistych rzeczy że to jest jego obowiązek. Ważne jak poskłada drużynę w całość.
  Nie lubię ludzi którzy ciągle narzekają i szukają dziury w całym. Miles, może zdasz egzaminy i zrobisz licencję bo widać że masz większe pojęcie niż nie jeden trener w Polsce a pewnie i na świecie? ;)
  Wrócimy do rozmowy w czerwcu. Pozdrawiam :)

 12. miles:

  eh… żeby nie było. Uważam Maaskanta za jednego z najlepszych fachowców jaki widziała polska murawa. Uważam natomiast, że jeszcze nie ma się czym podniecać bo gość potrzebuje czasu zeby ułożyć drużynę… Tu sie zgadzamy, prawda ?
  Nie narzekam i nie szukam dziury w całym tylko stwierdzam fakt, że posadzenie na ławce Żurawia i Boukhariego nie świadczy o przenikliwości i geniuszu trenerskim Maaskanta tylko o paradoksalnie… jego błędach. Który trener wystawia zawodnika, który od pół roku nie grał ? A takich przypomne w pierwszym składzie było trzech. Boukhari, notabene z pokaźnym brzuszkiem, Branco i właśnie Żuraw. Chwała Maaskantowi za to że sie połapał i w końcu zdjął kebaba, za co ten mu się odwdzięczył bramą na Derbach. Zmierzam do tego i tu sie ze mna zgodzisz, ze tak naprawde siłe Wisły Maaskanta zobaczymy w czerwcu, a moze raczej w lipcu\sierpniu kiedy zaczną sie puchary. Narazie jest huśtawka, którą Maaskant rozbujał i nie mam zamiaru ani go chwalić ani ganić. Tak jak napisałem na samym początku – jak sie mu da czas to zrobi z Wisły druzyne.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее