Sadko: Zabrakło wykończenia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Sadko: Zabrakło wykończenia

Dwugłos trenerski po spotkaniu Cracovia – Polonia Bytom. Na pytania dziennikarzy odpowiadają Jan Urban nowy szkoleniowiec bytomian oraz Marcin Sadko tymczasowy opiekun Pasów. Niestety z powodu awarii nagłośnienia w sali konferencyjnej udostępniamy tylko fragmenty wypowiedzi.

fot. Konrad Jabłoński (konradjablonski.pl)

R E K L A M A

Komentarze: 5 do “Sadko: Zabrakło wykończenia”

 1. ratio:

  całe szczęście pomysł z podkupieniem trenera wraz z wynikiem się nie udał… jaki jest w ogóle teraz klimat w Cracovii, bo to nie jest normalnie, że drużyna dostaje baty od wszystkich jak leci, mając taki skład

 2. pudzian:

  wszyscy w kółko o tym składzie gadają, jaki on to nie jest mocny… gdyby był mocny, to by wygrywali i tyle. mają perełki jak saidi, ale reszta tak naprawdę prezentuje baaardzo średni poziom…

 3. gippo:

  Matusiak, Ślusarski, reprezentant Mierzejewski, Saidi, Suvorov, Suart (kapitalny w ofensywie)… to slaby sklad ? Problem w tym ze obronę mają dramatyczną ale też noie dlatego że tam nie ma kto grać tylko wszyscy mają jakis porazajacy regres formy jak Polczak czy Wasiluk.

 4. HKS:

  To jest skład spokojnie na środek tabeli a po 11 kolejkach przegrali już nawet środek tabeli;) Teraz wszyscy się modlą o utrzymanie ale łatwe to nie będzie.

 5. wiślak:

  Najlepsze jest to, ze sami piłkarze uwierzyli w swoją zajebistość na początku sezonu ustalając premię od… SZOSTEGO miejsca. Póki co mają 13 punktów straty do pieniędzy :)

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее