Derlatka: Ta sytuacja nas przeraża

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Derlatka: Ta sytuacja nas przeraża

Prezes Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 komentuje decyzję o rozegraniu meczu Wola Rzędzińska – Hutnik Nowa Huta bez udziału publiczności.

R E K L A M A

Komentarze: 3 do “Derlatka: Ta sytuacja nas przeraża”

 1. ratio:

  Przeszła rzez to Cracovia, przeszła Lechia, Pogoń to i na nas czas… Chociaz też ich rozumiem. Niestety idiotów w szalikach nie brakuje i co gorsza nad nimi jest najtrudniej zapanowac.

 2. HKS:

  A ja ich nie rozumiem. Jeśli klubu nie stać na zabezpieczenie meczu to niech gra w lidze podwórkowej. Hutnik to nie jest postrach małopolski a po prostu przyzwoita ekipa.

  Albo gramy u nas i może sobie do nas przyjechać 1000 kibiców gości albo gramy u rywali i otwierają stadion.

 3. jurekNH:

  Niestety to nie jest wiele wyżej niż „liga podwórkowa” a koszty organizacji meczów przerastają wiele klubów. Mnie przeraża,że np. takie Mogilany mogły zarobić na meczu z nami, bo tylu kibiców nie prędko zobaczą na swoim obiekcie, a im zabrakło biletów i zaczęły się hece. Teraz wszyscy mówią,że nasi kibice wywołali zamieszki w Mogilanach. W dodatku przewrócony płot w Alwerni i wszyscy się nas boją. Tragikomedia ! Powinni mieć świadomość,że teraz kibice tworzą Ten klub i nie robią niczego,żeby Mu zaszkodzić! Taka samodyscyplina rzadko się zdarza i należy to wykorzystać !

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее