Bez komentarza: Doping Cracovia – Polonia Bytom

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Bez komentarza: Doping Cracovia – Polonia Bytom

Doping kibiców podczas spotkania piłkarskiej ekstraklasy pomiędzy Cracovią z Polonią Bytom. Pasy na własnym stadionie uległy przyjezdnym 0:1 i pozostają na ostatnim miejscu w tabeli.

fot. Konrad Jabłoński (konradjablonski.pl)

R E K L A M A

Komentarze: 12 do “Bez komentarza: Doping Cracovia – Polonia Bytom”

 1. ratio:

  hej hej MO-NO-TO-NIA ! Kibicowsko I liga czyli pewnie tam gdzie wkrótce sportowo. Niemniej szkoda.

 2. Sknerus:

  cisza kibicu sukcesu

 3. ratio:

  taaaa… remis z Wolanią to ogromny sukces. Pozdrowienia z NH !

 4. fiszka:

  potencjał mają, ale go nie wykorzystują… no ale przed nami derby, zobaczymy jak pasiaści się pokażą

 5. HKS:

  Kto ma potencjał? Cracovia od zawsze ma słaby doping (nie piszę jednocześnie że nasz jest dobry bo zaraz ktoś tak napisze). Pasy nie mają startu to najlepszych ekip takich jak Widzew, Legia, Lech czy Wisła a raczej są w dolnej części jeśli chodzi o doping.

 6. wiślak:

  jaki slaby doping ? „Nigdy nie zejdę na psy” ryczy cały stadion. Od kibola, poprzez ultrasa, dziadka, piknika, wpieprzającego słonecznik i kiełbaskę, ojca z dziećmi aż do Filipiaka i zarządu. Taki folklor :)

 7. HKS:

  Żebym nie był gołosłowny to tak się śpiewa hymn ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=rEteWBBzE84 albo nowsza wersja: http://www.youtube.com/watch?v=5OddcM5JQjo

 8. miles:

  Trzeba też oddać że Legia ma chyba najbardziej chwytliwy hymn. Raz że jest to po prostu znany utwór, dwa że fajna melodia i trzy – w niezmienionej formie od ładnych paru lat. W Wiśle aranż hymnu zmieniał się parę razy w ciagu kilku lat, a w Cracovii Maleńczuk chyba dość niedawno to napisał.

 9. HKS:

  Nie do końca się zgadzam bo moim zdaniem melodia jest bardzo trudna i wydaje się łatwa bo Legioniści na prawdę śpiewają konkretnie. Cracovia ma swój hymn chyba od 5/6 lat także to sporo czasu żeby się go nauczyć. Korona i utwór Grechuty pokazuje że nie tak łatwo się śpiewa niby takie znane hity;) A „jak długo na wawelu” to bardzo prosta melodia więc ciężko to porównywać. W przypadku hymnu Legia konkurencji nie ma.

 10. pudzian:

  „Sen o Warszawie” jest w sumie od nie tak dawna, dawniej za hymn Legii uważano „Mistrzem Polski jest Legia” ;) najstarszy hymn ma chyba Wisła, i jak dla mnie najbardziej chwytliwy, mimo wspomnianych zmian aranżacji…

 11. miles:

  myślałem że Niemen jako hymn Legii na dłuższą historię… Natomiast zgadzam sie ze Legia jesli chodzi o doping to no.1 w Polsce.
  A hymnu Korony to już w ogole nie kojarze. Jaki to kawalek Grechuty ?

 12. HKS:

  http://www.youtube.com/watch?v=YnZBagKwWeY&feature=related

  Dosyć znany ;) a co do nr 1 jeśli chodzi o doping to ciężko wybrać. Łatwo wybrać za to czołówkę i tych najgorszych w naszej ekstraklasie;]

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее