Przytuła: Jak dzieci… ale fajne dzieci

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Przytuła: Jak dzieci… ale fajne dzieci

Pomeczowy dwugłos trenerski – Krzysztof Przytuła i Marcin Leśniak po spotkaniu Hutnik Nowa Huta – Bocheński K.S.

R E K L A M A

Komentarze: 6 do “Przytuła: Jak dzieci… ale fajne dzieci”

 1. ratio:

  Gratulacje Panie Krzyśku za bramkę, więcej szczęścia niż rozumu jak to się mówi ale najważniejsze 3 punkty ! TAK TRZYMAĆ !

 2. hks:

  jedziemy do przodu:) pierwszy mecz już był, jest pierwsze zwycięstwo, przyjdzie też czas na pierwszą ligę

 3. WTF:

  póki co nawet trzecia liga byłaby wielim wyzwaniem pod względem organizacyjnym dal Hutnika. Klub musi okrzepnąć, to chwile potrwa i bedzie prawdziwym testem czy faktycznie klub piłkarski w NH ma rację bytu.

 4. pudzian:

  teraz powinno być już z górki… zobaczymy jak to będzie, najważniejsze że grają, a ambitne plany natychmiastowego awansu trzeba jednak odłożyć na później i skupić się na spokojnym utrzymaniu

 5. chlib:

  pytanie tylko czy Hutnik został reakktywowany po to żeby się pałętać po IV lidze ? Moim zdaniem nie i kazdy sezon w IV lidze to sezon stracony. Rozumiem ze druzyna sie buduje i takie tam ale MUSI wygrywac i w przyszlym sezonie III liga. Tam można przekimać dwa ezony a pożniej znowu atak na II. Inaczej tego nie widze.

 6. HKS:

  Też uważam że jednak lepiej przekimać sezon w 3 lidze niż w 4. Tu nie ma żadnych “normalnych” rywali i na prawdę wstyd przegrywać z takimi wiochami. Moim zdaniem jest jeszcze szansa na awans jak by przyszedł Chmiest i reszta chłopaków by się wyleczyła choć to trochę potrwa. W następnej rundzie gramy 9 meczy u siebie i będziemy wszystkich masakrować. Najważniejsze to ciułać punkty teraz.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее