Już dzisiaj Cracovia gra na wyjeździe ze Stoczniowcem

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 14-09-2010 Autor: Karol Migo
Brak komentarzy

Po zwycięstwach nad MMKS-em Podhale Nowy Targ i GKS-em Tychy hokeiści Comarch Cracovii powalczą o kolejne punkty w Ekstralidze. Tym razem wicemistrzowie Polski udali się do Gdańska, gdzie dziś zmierzą się z miejscowym Stoczniowcem. Początek spotkania o godzinie 18.

Poprzednie dwa spotkania to przede wszystkim popis jednego aktora, Rafała Radziszewskiego. Bramkarz „Pasów” wybronił wszystkie strzały rywali z Nowego Targu i Tychów, nawet te z rzutów karnych i w walnym stopniu przyczynił się do pięciu zdobytych przez wicemistrzów Polski punktów.

W Gdańsku podopieczni trenera Rudolfa Rohačka będą chcieli kontynuować udany początek sezonu, co oznacza, że powalczą ze Stoczniowcem o zwycięstwo. - Nie będzie to łatwy mecz. Gdańszczanie sprawili w niedzielę sporo problemów faworyzowanemu Sanokowi, przegrali dopiero po dogrywce – zauważa drugi trener „Pasów”, Andrzej Pasiut.

W dzisiejszym spotkaniu w barwach Comarch Cracovii najprawdopodobniej zadebiutuje czeski napastnik, Petr Dvořak. Zawodnik pojechał z drużyną do Gdańska.

Pojedynek zostanie rozegrany w ramach 13. kolejki Ektraligi (pierwotnym terminem miał być 22.10.2010). W dniach 22-24 października hokeiści Comarch Cracovii będą bowiem uczestniczyli w turnieju Pucharu Kontynentalnego.

Spotkanie Stoczniowiec Gdańsk – Comarch Cracovia rozpocznie się o godzinie 18.

(cracovia.pl \ karmi)

R E K L A M A

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее