Eliteski przed meczem w Pszczynie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 30-09-2010 Autor: Karol Migo
Brak komentarzy

W II kolejce rozgrywek I ligi siatkówki kobiet reprezentantki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie udadzą się na swój pierwszy mecz wyjazdowy. Na szczęście podróż nie będzie daleka. Sobotnim rywalem „Ekonomistek” będzie PLKS Pszczyna.

Zespół trenera Jarosława Bodysa w poprzednim sezonie zajął 5 miejsce. W pierwszej kolejce pszczynianki pojechały do Murowanej Gośliny, gdzie przegrały 3:0 z faworytem do awansu. Wynik nie oddaje jednak przebiegu spotkania, które było wyrównane. PLKS przed sezonem dokonał kilku ciekawych wzmocnień. Do zespołu dołączyły dwie zawodniczki z Plus Ligi Kobiet – Aleksandra Szafraniec (poprzednio Gwardia Wrocław) oraz Marlena Mieszała (Stal Mielec), a także Sandra Szczygioł (Sokół Chorzów) i Marta Lach (powrót z Francji).

Krakowianki po dosyć pechowej porażce na inaugurację z Chemikiem Police są w bardzo bojowych nastrojach. Kilka zawodniczek jest przeziębionych, ale wszystkie trenują „na pełnych obrotach” i w sobotę będą gotowe do gry. Oba zespoły miały okazję zagrać ze sobą podczas towarzyskiego turnieju w Proszowicach. Wtedy,  po bardzo emocjonującym meczu i wyrównanej końcówce górą była Skawa (3:2).

(karmi)

R E K L A M A

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее