Bez komentarza: Doping podczas historycznego meczu Pasów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Bez komentarza: Doping podczas historycznego meczu Pasów

Doping kibiców podczas spotkania Cracovia – Arka. Historyczne powitanie nowego El Paso.

fot. Konrad Jabłoński (konradjablonski.pl)

R E K L A M A

Komentarze: 7 do “Bez komentarza: Doping podczas historycznego meczu Pasów”

 1. Krzychu_KSC:

  Było piekło :)

 2. bb:

  Maleńczuk pochodzi ze wsi Wojcieszowo koło Złotoryi. Filipiak pochodzi z Bydgoszczy. Ale w hymnie mają “pamiętaj, że jesteś z Krakowa, że masz to we krwi”.

 3. wiślak:

  Jak ktoś nawet słowami w hymnie pokazuje swoje wielkie kompleksy, to czym jest taki malutki detal jak ‘niepoprawne’ pochoodzenie głównych aktorów widowiska ? :)

 4. sialala:

  Natomiast Cupiał urodzony Wiślak ze … Sławkowa. Jak i 80% gwardzistów czyli kibiców sukcesu ze wszelkich okolicznych wiosek…

 5. wiślak:

  Wam kibice SUKCESU nie groża… spokojna glowa ;) Ewentualnie kibice sukcesiku czyli remwisu w derbach, zwycięstwa z Arką po sześciu porażkach, utrzymania się przy zielonym stoliku po karnej degradacji innego klubu itp. itd.
  A tak swoją drogą to myślę że Cupiał ma kompletnie w dupie Wisłe, jej historie, korzenie itp. To jest jego zabawka, a zabawski mają to do siebie że nie przywiązuje się do nich wiekszej wagi prócz sentymentu. Ale żeby nie było wam tak slodko to Filipiak ma tak samo :P

 6. HKS:

  Tak szczerze to doping słaby. Do Wisły nie ma żadnego porównania a i tak nie uznaje Wisły za TOP doping w Polsce. Wole zdaniem niektórych monotonne i melodyczne przyśpiewki niż wykrzykiwane hasła, które to są głośniejsze ale nie zawsze o to chodzi.

 7. blekot:

  Doping słaby bo starali sie dopingować bez swoich flagowych antyprzyspiewek. Chociaz to cieszy bo na Craxie uszy wiedly od chamskiego prostackiego dopingu.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее