Wisła łata dziury w obronie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Wisła łata dziury w obronie

Wіsłа Кrаków zарrеzеntоwаłа dzіś swоjеgо nоwеgо zаwоdnіkа. Jеst nіm 26-lеtnі śrоdkоwу оbrоńса z Hоndurаsu Оsmаn Сhаvеz. Сzу zаłаtа dzіurу w dеfеnsуwіе Bіаłеj Gwіаzdу ро оdеjśсіu Mаrсеlо і Głоwасkіеgо? Сzаs роkаżе а bоіskо zwеrуfіkujе.

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Komentarze: 4 do “Wisła łata dziury w obronie”

 1. al1906:

  Napewno będzie lepszy niż Kowalski czy Buenoza.. Choć ciężko być gorszym..

 2. miles:

  z tego co pamiętam to podobne zapowiedzi i oczekiwania były względem Bunozy. Uwierzę, że to zastępca Marcelo jak to zobacze.
  Z reszta jeden środkowy obronca sprawy nie zalatwtia. Kto będzie obok Chaveza ? Quasi-Jop – Kowalski lub Bunoza. Clebera nie licze bo on juz jedną nogą jest skautem.

 3. ratio:

  Chavez to reprezentant drużyny która grała na Mundialu. choćby już dlatego jest lepszy od 99% graczy ktorzy graja w polskiej lidze.
  Zapewne okaże się że transfer Chaveza był zrobiony dwa mecze za późno, które zadecydowaly o tym że Wisła z eksportowego klubu stała się zaściankowym tworzywem umiejetnościami dopasowanymi do poziomu całej ligi.

 4. chlib:

  nawet Lucio by nie pomógł tej drużynie
  dopoki w kadrze beda tacy minimalisci jak Brozkowie albo tacy krolewicze jak Małecki nie mowiac o partaczach pokroju lobodzinskiego i Pawelka Wisła zawsze bedzie sie odbijac od druzyn azersckich i kazachskich

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее