Ulatowski: Popatrzcie na roczniki tych chłopaków

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Ulatowski: Popatrzcie na roczniki tych chłopaków

Powołanie do kadry U-23  Polczaka, Wasiluka i Janusa oraz Suworowa do reprezentacji Mołdawii jest dla Cracovii mocno problematyczne. Czterej ważni dla zespołu gracze w przyszłym tygodniu mają do rozegrania aż 3 spotkania w ciągu 5 dni. Działacze klubu walczą o zmianę terminu meczów ze Śląskiem Wrocław i Legią Warszawa. Walka ta jednak najprawdopodobniej nic nie da i Ekstraklasa nie przychyli się do prośby Pasów. Przy okazji oficjalnej prezentacji Saidiego – nowego nabytku Cracovii – trener Rafał Ulatowski  i dyrektor sportowy  Tomasz Rząsa wypowiedzieli się w tej sprawie.

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Komentarze: 3 do “Ulatowski: Popatrzcie na roczniki tych chłopaków”

  1. pzpntobanda:

    Ostatnie słowa trenera – nic dodać nic ująć – Majewski zabiera do kadry U23 dwóch chłopaków rocznik 86 i jednego 87 – nie ma co perspektywiczni po byku do tej kadry! S K A N D A L … Pzpn to banda … Ciekawe czym Cracovia zawiniła ???

  2. Grześ Lato:

    Na dzień dobry – 9 pkt dla Cracovii bo zabieram im 2 kluczowych z i tak już dziurawej obrony graczy … Zamarzyło mi się, że Cracovie w tym roku spuszcze! I nie ma na to bata!!!

  3. WTF:

    z drugiej strony patrząc jak za granicą nie chcą zwlaniać Polaków na mecze repry o pietruszkę to podnosi się wielkie larum. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak widać. Polczakowi i Wasilukowi wyjdzie bardziej na zdrowie mecz repry w Irlandii niz spotkanie o punkty w ogórkowej polskiej lidze.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее