Szymkowiak i Węgrzyn znów na boisku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 10-08-2010 Autor: Marek Mroczek
Brak komentarzy

Drużуnа rеdаkсjі sроrtоwеj САNАL+ wуstąрі w tеgоrосznеj еdусjі ріłkаrskіеgо Рuсhаru Роlskі. Zеsрół złоżоnу z dzіеnnіkаrzу і еksреrtów stасjі już 25 sіеrрnіа zаdеbіutujе w nаjbаrdzіеj рrеstіżоwусh rоzgrуwkасh рuсhаrоwусh w nаszуm krаju.

– Nа реwnо będzіе sроrо zаbаwу і śmіесhu, аlе nіесh nіkt nіе mуślі, żе będzіе nаs łаtwо роkоnаć. Mаmу nарrаwdę сіеkаwу skłаd і szуkujеmу sіę nа рrаwdzіwą wаlkę – zареwnіа Mаrсіn Rоsłоń, kоmеntаtоr САNАL+ kооrdуnująсу рrzеdsіęwzіęсіе.

W składzie drużyny znajdą się dziennikarze CANAL+ oraz eksperci piłkarscy na co dzień współpracujący ze stacją. Trzon zespołu będą stanowili Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Rafał Dębiński, Tomasz Lipiński i Dariusz Motała. Większość z nich ma za sobą występy na boiskach ligowych, a Marcin Rosłoń w 2006 roku sięgnął z Legią Warszawa po tytuł mistrza Polski. Kluczowy element zespołu będą stanowili znani z anteny CANAL+ byli piłkarze reprezentacji Polski m.in. Mirosław Szymkowiak, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Terlecki, Mariusz Śrutwa, Grzegorz Mielcarski, Jerzy Brzęczek, Maciej Murawski i Jacek Bednarz. Zespół poprowadzą: obecny selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 Andrzej Zamilski oraz trener Stefan Białas, który do czerwca tego roku był szkoleniowcem Legii Warszawa.

– Skład naszej drużyny jest bardzo szeroki. Zgłosiliśmy do rozgrywek niemal całą redakcję – z satysfakcją oznajmia Marcin Rosłoń – Dołączył do nas także Tomek Smokowski, który wprawdzie specjalizuje się w biegach maratońskich, tenisie i boksie, ale jak wspólnie ustaliliśmy może być bardzo przydatny w końcówkach meczów kiedy wejdzie z ławki rezerwowych by zabiegać podmęczonego rywala – żartuje komentator CANAL+.

Drużyna CANAL+ została zgłoszona do pierwszej fazy rozgrywek wojewódzkich Pucharu Polski. 25 sierpnia rozegra mecz z Kosą Konstancin. Marcin Rosłoń przewiduje: Rywale są na pewno od nas młodsi i mocniejsi kondycyjnie, ale wierzę, że nasze doświadczenie i ułożenie taktyczne weźmie w tym spotkaniu górę. Chcemy zagrać w Pucharze Polski co najmniej kilka fajnych spotkań, nasze występy będą ciekawe i radosne ale również w pełni profesjonalne.

fоt. Łukаsz Grосhаlа / Аgеnсjа Рrzеgląd Sроrtоwу

( саnаlрlus.рl / mm )

R E K L A M A

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее