Miłe złego początki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Miłe złego początki

Hutnіk Nоwа-Hutа w 4 kоlеjсе ріłkаrskіеj ІV lіgі mіеrzуł sіę nа stаdіоnіе w Mоgіlаnасh z mіеjsсоwуm LКS’еm. Роmіmо оbjęсіа рrоwаdzеnіа ро gоlu Lіроwіесkіеgо Bіаłо-Błękіtnо-Nіеbіеsсу nіе bуlі w stаnіе wуgrаć tеgо sроtkаnіа і оstаtесznіе ulеglі gоsроdаrzоm 3-1

fоt. Коnrаd Jаbłоńskі (kоnrаdjаblоnskі.рl)

R E K L A M A

Komentarze: 8 do “Miłe złego początki”

 1. miles:

  Hutnikowi brakuje 2-3 doświadczonych graczy, którzy nie ponosiłaby ułańska fantazja i nie spalaliby się tak szybko.
  Przytuła powinien siedzieć na ławce a nie grać, bo to nie sluży drużynie.

 2. jurekNH:

  Ta drużyna spokojnie może wygrywać i awansować bez wzmocnień. Trzeba tylko dostosować taktykę do piłkarzy a nie odwrotnie. W tej lidze i jeszcze w paru wyższych trzeba grać szybko piłką. Wrzutki za obrońców do czyhających na nie napastników, to jest broń w każdej lidze. Piłka służy do kopania a nie do szanowania jej!

 3. ratio:

  hmm.. jest sens w tym co piszesz jurek jeśli popatrzymy na Hutnika krótkofalowo. Tzn że ma wygrywać od zaraz. Natomiast z tego co Przytula za kazdym razem podkresla on chce zbudowac drużyne na lata wiec moze stad to klepanie piłki.
  Ja bym wolal jednak aby ta druzyna wygrywala nawet psim swędem i niech budowa druzyny zacznie się od II ligi a nie w IV. Nowej Hucie i Hutnikowi jak rybie tlenu potrzeba awansu już teraz. W przeciwnym wypadku cały entuzjazm opadnie a wtedy będzie po klubie.

 4. Raku:

  Masz rację. Cieszymy się z 4 ligi a okaże się że 5/6 byłaby lepsza bo byśmy bez problemów wchodzili do wyższej.

  Rok stagnacji w takiej buraczanej lidze zbije nam wszystkim morale. W 2 można przeczekać a w ostateczności w 3.. Tu nie ma ani rywali ani stadionów.

 5. Wandziarz:

  Raku zastanów się co piszesz… 5\6 liga byłaby lepsza ? Człowieniu !!!! To parę lat w plecy. Gramy w IV i ta czwarta powinna zostać przez nas zmasakrowana.
  No ale zarząd ambitnie chce z krakowskiego klubu zrobić nowohuckie Athletic Bilbao gdzie będą grać rodowizi nowohucianie to mamy efekty. Co z tego że rzekomo nasi piłkarze to charakterni goście ? 2 mecze w plecy i remis to wynik mega słaby jak na oczekiwania na SS.

 6. Raku:

  Wspomniałem że to byłby paradoks ale skład byłby prawie taki sam a przeskok między III a IV jest minimalny (3 osłabia świętokrzyskie) a między IV a V już jest dużo większy.

  Po prostu kibice byli psychicznie gotowi na C klase i 5 byśmy wzięli z pocałowaniem ręki i z niej byśmy prawdopodobnie już awansowali. Rok stagnacji w 4 lidze to coś najgorszego co mogło by nas spotkać. Wisła gra padake, Cracovia jeszcze gorzej i jakbyśmy wygrywali i szli na awans to jest szansa na przyciągnięcie stałej publiki i pikników. A tak okaże się że będziemy się bronili przed spadkiem.

 7. jurekNH:

  Na razie to wygląda jakby IV liga była mocniejsza od III ! Ale Mogilany przy innym systemie gry mogliśmy pokonać. No nic, gramy dalej.

 8. ratio:

  Dla mnie to wygląda tak jakby drużyna grała bez trenera. A z tego wynika brak systemu i odpowiedniego doboru taktyki. Z perspektywy traconych bramek wygląda to tak jakby goście grali całe życie na podwórku.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее