Kolejne zwycięstwo Wisły Krakbet w sparingu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 31-08-2010 Autor: Karol Migo
Brak komentarzy

Tango Gliwice uległo Wiśle Krakbet Kraków 3:6 w meczu sparingowym. Spotkanie zostało rozegrane w Gliwicach. Krakowianie objęli prowadzenie w 10 minucie, kiedy to Andrzej Szłapa pokonał bramkarza gospodarzy. Tango szybko wyrównało i po 13 minutach było 1:1. Wydawało się, że po bramce Douglasa w 19 minucie Wiślacy zejdą do szatni z jednobramkowym prowadzeniem, lecz zawodnicy z Gliwic w ostatnie minucie pierwszej części spotkania zdołali wyrównać. 2:2 do przerwy. Po przerwie Wisła Krakbet nie dała złudzeń gospodarzom i strzelając kolejne cztery bramki pewnie wygrała. Straciła przy tym jednego gola co sprawiło, że końcowy rezultat to 3:6 dla Krakowian. Warto wspomnieć o tym, że po trzy bramki dla Wiślaków zdobyli Andrzej Szłapa i Douglas.

Tango Gliwice 3 : 6 (2:2) Wisła Krakbet Kraków

Bramki strzelali:

10 min. – 0:1 – Andrzej Szłapa

13 min. – 1:1

19 min. – 1:2 - Douglas

20 min. – 2:2

24 min. – 2:3 - Douglas

26 min. – 2:4 - Douglas

30 min. – 3:4

31 min. – 3:5 – Andrzej Szłapa

39 min. - 3:6 – Andrzej Szłapa