Wisły testów ciąg dalszy … tym razem Chorwat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 02-07-2010 Autor: Marek Mroczek
Brak komentarzy

W ріątеk tеstу mеdусznе w Кrаkоwіе рrzесhоdzіł сhоrwасkі оbrоńса, Gоrdаn Bunоzа. Zаwоdnіk jеszсzе tеgо sаmеgо dnіа dоłąсzу dо ріłkаrzу Wіsłу w Bаrsіnghаusеn – роіnfоrmоwаł оfісjаlnу sеrwіs krаkоwskіеgо klubu. Роdоbnіе jаk w рrzураdku Słоwаkа Еrіkа Сіkоsа, jеślі wуnіkі tеstów mеdусznусh będą dоbrе, ріłkаrz tеn роdріszе kоntrаkt z “Bіаłą Gwіаzdą”.


Bunoza jest Chorwatem, który urodził się 5 lutego 1988 roku w miejscowości Ljubuski w Bośni. Ma więc podwójne obywatelstwo. Na razie piłkarz występuje w młodzieżowych reprezentacjach Bośni i Hercegowiny, ale niewykluczone, że już niedługo zacznie reprezentować Chorwację. Powoływany był do kadry U-21, z którą obecnie walczy o awans do młodzieżowych mistrzostw Europy, które odbędą się w Danii. W eliminacjach Bunoza zagrał w 4 spotkaniach.

Środkowy obrońca występował w takich klubach, jak m.in. Austria Kaernten i Hrvatski Dragovoljac. W 2009 roku przeszedł do innej chorwackiej drużyny, NK Karlovac, w której rozegrał 27 meczów i zdobył jedna bramkę. Drużyna Bunozy, beniaminek ligi, zajęła na koniec sezonu 5. miejsce w bośniackiej Prva NHL, będąc przy okazji jednym z zespołów, które straciły najmniej goli w lidze.

Jeśli badania Chorwata przebiegną pomyślnie, jego zadaniem w Wiśle będzie zastąpienie na boisku Arkadiusza Głowackiego.

(ASinfo / sportowetempo.pl / mm)

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее