Nowe obronne zasieki w Wiśle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Nowe obronne zasieki w Wiśle

Przedstawiono dwóch obrońców, którzy od nowego sezonu będą reprezentować Wisłę Kraków. Są nimi Gordan Bunoza oraz Erik Cikos. Ponadto poinformowano o podpisaniu 3-letniej umowy z firmą Adidas, która już od czwartku będzie ubierać piłkarzy Białej Gwiazdy na boisku.

fot. T.Burda (wislakrakow.com)

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Komentarze: 10 do “Nowe obronne zasieki w Wiśle”

 1. fiszka:

  koszulki nawet nawet, ale szkoda że Wisełka nie ma też żeńskiej drużyny piłkarskiej, bo bardzo ładnie się prezentują ;)

 2. staszulonek:

  hehe Gordan i Erik musieli być lekko przytłoczeni taką obstawą…

 3. kiepski:

  ja się kurde pytam: czy była tradycyjna wymiana koszulek? ;)

 4. pudzian:

  a moim zdaniem Umbro jakoś lepiej wyglądało… zresztą nieważny sprzęt, ważne żeby gwiazdeczki się wzięły do roboty bo może być tragedia, i nawet Adidas nie pomoże…

 5. miles:

  a ja się pytam co robi czarny kolor w koszulkach ‘niemeczowych’ ? Czy Wisła ma barwy niebiesko-bialo-czerwone czy czarno-bialo-czerwone ?
  Poza tym kolejna koszulka bez gwiazdy na piersi. Nie podobaja mi się.

 6. billkill:

  Z Bunozy może być niezly grajek, natomiast co do Cikosa mam wątpliwości. Tym sposobem Wisła ma dwóch słabych grajków na prawej obronie Singlara i Cikosa. Zobaczymy jak jutro wypadna z Litwinami.

 7. fiszka:

  miles gdzie Ty masz czarny kolor na koszulce meczowej? piłkarze na konferencji byli w koszulkach “wyjściowych”, meczówki trzymali w rękach, na nich czarnego nie uświadczysz… co do Białej Gwiazdy na piersi, zgadzam się w 1906%!

 8. miles:

  fiszka weź czytaj ze zrozumieniem. W którym miejscu napisałem o koszulkach _meczowych_ ?
  N I E M E C Z O W E lub inaczej ‘treningowe’ mają czarny kolor. Oglądnij sobie filiim jeszcze raz jak nie widzisz. To jest Wisła Kraków, czy Manchester United lub AC Milan ?

 9. fiszka:

  słabe oczka chyba mam, albo nie uznaję słowa “nie”, sorki :D treningowe dla mnie mogą być nawet w ecru czy jak to się tam pisze ;) ważne żeby meczówki były w odpowiednich barwach ;)

 10. miles:

  nie zgodzę się z Tobą, później będą takie wynalazki jak oczojebne żółte chelsea albo Barcelony, tudzież damski róż bodajże Evertonu.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее