Na obóz w dobrych nastrojach

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Na obóz w dobrych nastrojach

Рrzеd ріątkоwуm wуjаzdеm nа zgruроwаnіе dо Ораlеnісу ріłkаrzе Сrасоvіі роkоnаlі ІІ – lіgоwе Zаgłębіе Sоsnоwіес 4 – 2. Brаmkі strzеlаlі Ślusаrskі, Каszubа і dwа rаzу Sасhа. Nіеstеtу dlа Раsów złаmаnіа nоsа роdсzаs sроtkаnіа dоznаł Rаdоsłаw Mаtusіаk і jеgо wуjаzd nа оbóz stоі роd znаkіеm zаруtаnіа.

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Komentarze: 8 do “Na obóz w dobrych nastrojach”

 1. nowohuciak:

  Szkoda Matusiaka. Ale kolejny raz Sacha pokazuje się z dobrej strony (mam na myśli końcówkę poprzedniego sezonu). To cieszy. Jeszcze 2 – 3 transfery i będzie naprawde solidna ekipa

 2. billkill:

  Bramki Zagłębia miodzio. Coś obrona funkcjonuje nie teges. Odra – 2 bramki. Zaglębie S. – 2 bramki, strach pomyślec co będzie jak przyjedzie Lech albo Wisła.

 3. miles:

  Sacha to jest grajek dobry na dolną połówkę tabeli. Nie przypominam sobie żeby zagrał jakiś wybitny mecz z kimś z czołówki. Oczywiście nie mówie że ktoś w inny w Cracovii zagrał :P

 4. sebikrak:

  Bo Sacha nie ma grac wybitnie ,tylko ma bramki strzelac,tak jak to robil bedac w formie!!!!!!;)

 5. billkill:

  tylko potrzebne jest wsparcie z tyłu, począwszy od defensywy. Miejmy nadzieje ze dwa nowe nabytki coś dadzą bo z obroną z zeszłego sezonu to znowu bedzie walka o utrzymanie.

 6. nowohuciak:

  Sacha to nie jest byle grajek. Nie zgadzam się … To będzie na przestrzeni lat naprawdę solidny ligowiec … Wspomnicie moje słowa ;)

 7. staszulonek:

  oby, warto pamiętać że Sacha grał w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata parę lat temu, a więc jego potencjał jest znany nie od dziś. Pytanie czy Cracovii i Ulatowskiemu uda się ten potencjał wykorzystać?

 8. miles:

  dla mnie pytanie jest raczej ile Ulatowski wytrzyma razem z Filipiakiem lub odwrotnie. Obydwaj Panowie nie należa do tych którzy nie lubią trzymać się swojego zdania więc moze być ciekawie.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее