Argentyńczyk wzmocni Wisłę

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 20-07-2010 Autor: Karol Migo
Brak komentarzy

Argentyńczyk Andres Rios zostanie kolejnym zawodnikiem Wisły Kraków – informuje portal wislakrakow.com. Napastnik ten pojawił się w niedzielę na treningu zespołu, wcześniej poddany został badaniom medycznym, a w przeciągu dwóch dni podpisze umowę z “Białą Gwiazdą”.
- Najczęściej gdy ktoś przechodzi badania medyczne, to oznacza, że rozmowy są zaawansowane. W najbliższych dwóch dniach będą toczone rozmowy finalizujące - powiedział Jakub Jarosz na spotkaniu z dziennikarzami. W grę wchodzi roczne wypożyczenie z opcją wykupienia zawodnika.

To nie ostatni transfer Wisły. Do klubu przymierzany jest Cezary Wilk z Korony Kielce oraz środkowy obrońca z Hondurasu Osman Chavez. Jednak dyrektor wykonawczy Jakub Jarosz zaprzeczył doniesieniom o Cezarym Wilku. Natomiast Chavez, jeśli zostanie pozyskany, to nie zagra w 3. rundzie eliminacji Ligi Europejskiej, ponieważ niemożliwe będzie uzyskanie pozwolenia na pracę zawodnika w Polsce przed terminem zgłaszania do tej fazy rozgrywek. Jarosz zapewnił, że przed 23 lipca klub będzie chciał pozyskać nowego środkowego obrońcę, który mógłby zagrać w najbliższej fazie eliminacji Ligi Europejskiej.

Możliwe też, że dojdzie do rotacji na pozycji lewego obrońcy. Przy czym Wisły nie opuści raczej Junior Diaz, którym poważnie interesował się klub Saint-Etienne. Francuzi pozyskali na tą pozycję reprezentanta USA Carlosa Bocanegrę. Jakub Jarosz zaprzeczył, że Diaz bądź Piotr Brożek otrzymali oficjalną ofertę odejścia z Wisły.

(wislakrakow.com \ sportowetempo.pl \ karmi)

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее