Wylicytuj piłkę i koszulkę Wisły z autografami!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 28-06-2010 Autor: Karol Migo
Brak komentarzy

Oldboje Wisły Kraków organizują  licytację koszulki i piłki z podpisami zawodników pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. Dochód z niej zostanie przeznaczony na wykonanie nagrobka zmarłego niedawno Jarosława Giszki – byłego piłkarza Wisły Kraków.


Do wylicytowania są piłka i wiślacka koszulka meczowa uczestnika Mistrzostw Świata, Andraża Kirma. Zarówno na piłce, jak i na koszulce swoje podpisy złożyli zawodnicy pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. Cena wywoławcza obu rzeczy wynosi 10 zł. Licytacje trwają do środy, 7 lipca, do godziny 12:00. Szczegóły akcji znajdują się na oficjalnej stronie Wisły Kraków: www.wisla.krakow.pl.

W ostatni weekend Wiślaccy oldboje wzięli udział w I Memoriale im. Jarka Giszki. Do zebranych w jego czasie pieniędzy chcą dodać te, które uda im się wylicytować, a także zebrać w trakcie kolejnego turnieju charytatywnego, który odbędzie się 17 lipca w Słupsku – czyli w rodzinnych stronach Jarosława Giszki.

Całość zebranych funduszy zostanie przeznaczona na wykonanie nagrobka zmarłego piłkarza, a także na pomoc rodzinie Jarosława Giszki.

(karmi)

R E K L A M A

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее