Prezes Speedway Wandy przeprasza byłego trenera

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 22-06-2010 Autor: Karol Migo
Komentarze: 9

Za pośrednictwem portalu sportowefakty.pl prezes Speedway Wandy Kraków – Paweł Sadzikowski opublikował oświadczenie, w którym przeprasza byłego trenera Mirosława Cierniaka i byłego kierownika zespołu Michała Krupę. Poniżej prezentujemy treść oświadczenia.

Szanowni Państwo, kibice, czytelnicy, sympatycy czarnego sportu. W związku z pojawieniem się mojej wypowiedzi na łamach portalu SportoweFakty.pl w sprawie przebiegu sobotniego meczu II ligi żużlowej pomiędzy “Speedway Wanda” Kraków, a zespołem Kolejarza Opole, w którym to spotkaniu nasz zespół uległ drużynie z Opola, chciałbym serdecznie przeprosić osoby które czują się urażone moją wypowiedzią, a to Pana Mirosława Cierniaka oraz Pana Michała Krupę.

Chciałbym jednocześnie nadmienić, iż moja wypowiedź nie może odzwierciedlać i nie odzwierciedla tego co działo się podczas meczu na stadionie przy ul. Odmogile w Krakowie, a formułując ją działałem pod wpływem emocji oraz stresu wywołanego dłuższym pobytem w szpitalu. Stanowczo oświadczam, iż tak Mirosław Cierniak, jak i Kierownik Drużyny Michał Krupa podczas tego spotkania nie działali na niekorzyść Drużyny z Krakowa, ale w sportowej walce dokładając najwyższej staranności próbowali rozstrzygnąć losy spotkania na korzyść Speedway Wanda Kraków.

Obu Panom serdecznie dziękuje za społeczne wsparcie oraz pomoc przy prowadzeniu drużyny oraz życzę wielu sukcesów sportowych w innych ośrodkach żużlowych.

Z poważaniem Paweł Sadzikowski
Prezes “Speedway Wanda” Kraków

(sportowefakty.pl \ karmi)

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Komentarze: 9 do “Prezes Speedway Wandy przeprasza byłego trenera”

 1. ratio:

  następny odcinek telenoweli w czwartek po posiedzeniu zarządu. stay tuned ! :)

 2. krzysztof k:

  ratio- cieszysz się , to dobrze , bo spotkamy się napewno w niedziele na stadionie, jesli chcesz byc anonimowy nie uzywa się określeń które na codzień wypowiadasz. Pamiętaj o tym. Podyskutujemy w niedziele , chyba że wcześniej zawiniesz na stadion.

 3. ratio:

  siema Krzysztofie ! Kopę lat, co ? :D

 4. chlib:

  niezły meksyk w nowej hucie i nie chodzi mi o nazwę baru na igołomskiej. Hutnik pada, w Wandzie zaczynamy się pakować… cała nadzieja w siatkarzach tego klubu, to ostatnia instytucja, ktora moze sprawic ze w NH będzie się działo COKOLWIEK

 5. krzysztof k:

  do chliba- nikt w Wandzie się nie pakuje, zwolni człowieku. Siatkówka jest spoko, sam chodze

 6. ratio:

  do krzysztofa k – mojego znajomego z trybun

  jeśli się speedway nie pakuje to tylko dlatego że do końca sezonu zostały dwa mecze, które MOŻE uda się dojechać. Ale widoki na nowy sezon są dość słabe.
  Chlib dobrze napisał – cała nadzieja w siaatkówce. Tam przynajmniej dzialacze pracują z głową.

 7. krzysztof k:

  ratio – jakie dwa mecze!!!!!! , policz sobie

 8. ratio:

  oczywiście w domyśle ‘u siebie’ bo tylko tutaj Wanda ma szansę wyjść z 30 pktów

 9. krzysztof k:

  do ratio pozyjemy zobaczymy.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее