Małymi krokami każdy dorasta – nowości na KIKS.tv

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Data publikacji: 07-06-2010 Autor: KIKS.TV
Brak komentarzy

…dążymy do tego, by KIKS.tv stał się dla Was kopalnią informacji, w której każdy, bez względu na to jaka dyscyplina go interesuje, znalazł coś dla siebie…

Każdy internauta – częściej lub rzadziej odwiedzający naszą witrynę – zdążył zapewne zauważyć, iż ta jest nieustannie modyfikowana. Nie myślimy oczywiście o zmianach ilościowych przejawiających się rosnącym zasobem materiałów. O ich jakości także nie będziemy wspominać, bowiem ciągła praca nad nią – przez wzgląd na wymagającego widza – zdaje się być konieczna. Na bardzo skromny jubileusz (drugi miesiąc istnienia – przyp. red.) wzbogaciliśmy stronę, o – jak nam się zdaje – przydatne dodatki.

Dążymy do tego, by KIKS.tv stał się dla Was kopalnią informacji, w której każdy, bez względu na to jaka dyscyplina go interesuje, znalazł coś dla siebie. Stąd pomysł na dodanie nowego elementu – „Aktualności”. Jest on zestawieniem bieżących wydarzeń, które wydają się istotne z punktu widzenia kibica. Pomyśleliśmy także o fanach ukierunkowanych na daną dziedzinę sportu. W związku z tym „Menu” poszerzyliśmy o zakładki (biegi, piłka nożna, sporty walki etc.), po kliknięciu których wyselekcjonowane zostają materiały z wybranej kategorii. Nie zapominamy również o entuzjastach bardziej statecznego obrazu.  Regularnie będą się pojawiać galerie zdjęć z wybranych wydarzeń sportowych.

Te zmiany, połączone z – mniej zauważalnymi – kosmetycznymi, sprawiły, że KIKS stał się bogatszy. Uważamy, iż nie ucierpiała na tym jego przejrzystość, więc pozostaje nam mieć nadzieję, że podzielacie nasze zdanie i surfowanie po tej stronie okaże się jeszcze przyjemniejsze.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, opinie, skargi, wnioski, zażalenia, konstruktywną krytykę. Piszcie do nas ([email protected]). Zależy nam na Waszej opinii, gdyż każdy kolejny krok robimy właśnie dla Was.

Redakcja KIKS.tv

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее