Królowie własnego toru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Królowie własnego toru

13 czerwca Speedway Wanda Kraków rozegrała kolejną żużlową potyczkę w drugiej lidze. Tym razem jej przeciwnikiem była Speedway Polonia Piła. Goście przed tym spotkaniem zajmowali 2 miejsce w tabeli, gospodarze natomiast na własnym torze byli niepokonani.

fot. Konrad Jabłoński (konradjablonski.pl)

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Komentarze: 7 do “Królowie własnego toru”

 1. fiszka:

  nieźle, kolejne zwycięstwo, teraz faktycznie jakiś wygrany wyjazd by się przydał, bo póki co wygląda że gospodarze wygrywają wszystko… co za liga ;)

 2. natalia:

  Brawoooo dla naszej kochanej WANDY!!! oraz PoDZIEKOWANIA DLA JANUSZA BANIAKA ZA ZDOBUTE PUNKTY~~~~ ;*

 3. nowohuciak:

  Tylko poprawią wyjazdy i spokojnie powinni dobić do czwórki. Wbrew nieprzychylnym głosom Wandziarzom udało się skompletować naprawdę świetny zespół. Oby ten rok był tylko zwiastunem nadejścia żużlowej jakości do Krakowa!

 4. miles:

  A ja ciągle obawiam się najgorszego – wyniki są, a speedway w Krakowie upadnie bo nie znajdzie sponsorów.
  Póki co z obozu Wandy nie dochodzą dobre wieści. Właściwie klub żyje tylko z kibiców, którzy przychodzą na stadion.
  Wielki szacunek dla żużlowców bo w takich warnkach tak wspaniale się przentować to ogromna sztuka.

 5. fiszka:

  powtórzę się… jak to możliwe, że klub na mecze którego regularnie przychodzi 2-3 do 5 tysięcy osób (więcej niż na Cracovię sic!) jest nieatrakcyjny dla sponsorów??? zwłaszcza że jeśli chodzi o ekspozycję marki to obecnie do wyboru do koloru… niezrozumiałe

 6. ratio:

  każdy kto był kiedykolwiek na żużlu w Krakowie wie jak to wygląda, naprawdę nie dziwie sie ze sponsorzy nie walą drzwiami i oknami

 7. Sanderus:

  A co, źle wygląda? Stadion jak stadion, nawet wyremontowany. Prezentuje sie o niebo lepiej niż parę lat temu. Sporo ludzi. Poza tym sponsor mógłby się stać tytularnym. Jak chodzi o mnie może to być nawet Pampersy Wanda Kraków, cokolwiek żeby tylko płacił:)

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее