“Królowa Sportu” w Krakowie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

“Królowa Sportu” w Krakowie

30 maja na stadionie AWF Kraków odbył się Małopolski Mityng Lekkoatletyczny. Krakowianie mogli więc na żywo obejrzeć zmagania sportowców uprawiających “Królową Sportu”.

R E K L A M A

Komentarze: 6 do ““Królowa Sportu” w Krakowie”

 1. Darek K.:

  Ciekawy reportaż. Fajnie, że zainteresowaliście się też lekką.:) W ten weekend też odbywają się zawody na stadionie AWFu. Zapraszamy:)

 2. Damian D:

  Macie racje. Reklama takich zawodów jest do bani !!!! Nawet niektórzy lekkoatleci nie wiedzieli o mitingu, nie wspominając o zwykłych ludziach. Trzeba to zmienić !!!

 3. ratio:

  jaka promocja, taka frekwencja.
  Niech leśne dziady wreszcie zrozumieją, że impreza bez promocji nie istnieje. Skoro nawet najgorszy shit da się sprzedać, jak się dobrze do tematu podejdzie, nie wiem dlaczego takie nieudolne podejście rpezentują ludzie odpowiedzialni za imprezy LA w krk.

 4. fiszka:

  z tego co słyszałem ten otwarty Puchar Krakowa ma być mocno obsadzony… ale znając życie pewnie na mieście nie pojawi się ani jeden plakat z informacją. Szkoda, sami narzekają że lekka jest mało popularnym sportem, a nie robią nic by to zmienić…

 5. włodas:

  Ciekawa stronka. Gratuluję pomysłu. Służę klipami z zawodów młodzików rozegranych w tym roku na AWF. Zresztą z tego co widziałem, to wiele osób filmowało zmagania dzieci i młodzieży na zawodach. Odnośnie reklamy, to z własnego doświadczenia wiem, że niestety nawet nauczyciele lekcji wf w szkołach niewiele robią, żeby zachęcić i zabrać młodzież na zawody organizowane w Krakowie. Chociażby na czwartki lekkoatletyczne. Pomimo, że informację o zawodach dostali tydzień przed zawodami. Jedynie SKS Kusy, ale w tym przypadku to zrozumiałe, że zawsze ta szkoła jest. Mieszkańcy Krakowa wolą jednak wybrać się chociażby do marketu, niż na zawody lekkoatletyczne. Taka jest prawda, że publikę stanowią zawodnicy i miłośnicy królowej sportu. Najczęściej przypadkowi widzowie komentują treningi izmagania biegaczy przez lekkie postukiwanie się w głowę. To nie wina reklamy, tylko mentalności ludzi. Zresztą. Kto był w tamtym roku na lidze, to zauważył, że pomimo obecności na zawodach mistrzów świata stadion nie wypenił się do końca. I pewnie Bolt razem z Powellem, też niedali by rady zapełnić stadion AWF. To przykre, że na marnej jakości mecz piłki nożnej w Polsce przychodzi więcej ludzi, niż na zawody, w których wystepują mistrzowie świata. Tak to wygląda. Dzieci wolą uprawiać gry zespołowe, bo jest większa reklama tych sportów w Polsce, a po za tym łatwiej. Tam można mieć gorszy dzień, gdy reszta zespołu dobrze zagra. Tutaj wszystko zależy indywidualnie od zawodnika.

 6. Maciek G:

  Zapraszamy na zawody lekkoatletyczne które odbędą się 12.06.2010 i 19.06.2010 zawody zaliczane do ligi lekkoatletycznej oraz puchar karowa 2 rzut. Rozpoczęcie zawodów na stadionie awfu ul. Jana Pawła II 80 o godzinie 14 a tydzień po o 15. Wszystkie info dotyczące tych zawodów na stronce http://www.lekkoatletyka.net.pl. Oczywiście również zapraszam na stronkę najlepszej grupy płotkarskiej w Polsce http://www.hurdler.pl :) Pozdrawiam i zapraszam

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее