Bieganie w kolorze niebieskim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Bieganie w kolorze niebieskim

6 czerwca na Rynku Głównym w Krakowie odbyła się 3 edycja Cracovia Interrun. Tym razem w imprezie wzięło udział około 2 tysiące biegaczy, wśród których nie zabrakło VIP-ów, m.in. Artura Mikołajko, Jerzego Fedorowicza, Briana Scotta i wielu innych.

R E K L A M A

Komentarze: 13 do “Bieganie w kolorze niebieskim”

 1. biegacz:

  Szkoda tylko że są jakieś kardynalne błędy w wynikach na stronie organizatora :(
  Impreza fajna ale nalezy pomyśleć jak lepiej rozwiązać pomiar czasu, bo to co teraz było najwyraźniej nie zdało egzaminu.

 2. interrunner:

  Impreza naprawdę fantastyczna! ale tak jak kolega wyżej podkreśla drastyczne błędy w pomiarze czasu są faktem!

 3. miles:

  Być może organizatorzy za bardzo sobie wzięli do serca maksymę, że liczy się udział, a nie wynik i czasu po zakończeniu biegu dolosowywali pro forma.
  A tak na poważnie, to niezła wtopa jeśli to prawda, ktoś powinien albo beknąć albo przeprosić, nawet jesli impreza nie była ‘wyczynowa’ i nakierowana na wynik sportowy.

 4. AWFiak:

  Rektor AWFu dobry. Szkoda jedynie że na swojej uczelni nie organizuje podobnych imprez. Można by iśc wzorem UEKu, który ma już swój bieg, niedługo będzie wyścig kolarski, a Bóg jeden wie co jeszcze mają w planach.

 5. fiszka:

  mi bardziej podobał się spór Fedorowicza z Brianem Scottem ;D

 6. włodas:

  Brian – legenda RMF. Wolny i swobodny człowiek.
  Kiedyś RMF był taki jak ON. Brian został sobą, a o RMF to szkoda wspominać. Wielkie dzieki Brian, że nie zapomniałeś o grodzie Kraka i znów zawitałeś do Krakowa.
  Pamiętacie klasykę: Brian łap babcię, bo Ci ucieknie.! Czy jakoś tak. To było na Rynku w dniu babci. Tyle lat już minęło od tego czasu. Brian, to Krakus całą gębą!

 7. WTF:

  Brian Scott z tego co się nie mylę pracuje obecnie w Radio Kraków, przynajmniej tak był przedstawiany na imprezie ‘Na Rynek Marsz’.
  Bardzo w porządku chłop z niego.

 8. nowohuciak:

  Kicha z tymi czasami! Ale gratuluje redakcji relacji…Bije na głowę to co przygotowała Kronika!

 9. madzia:

  byłam tam ale tata z mamą nie pozwolili mi biegnąć ;( bardzo mi się podoba koszulka i było suuper takj to byśmy nie jechali

 10. miles:

  niedobry tata :D pewnie myślami był już w RPA – tv, kanapa i browar ;)

 11. fiszka:

  i teraz na pewno urośnie mu brzuszek, jak to mówił Fedor “skurkowaniec” :D

 12. Paweł:

  Pomiar czasu weryfikuje firma super-sport, [email protected] – podczas tego biegu ww zajmowała się pomiarem czasu, po mailu z prośbą uzyskałem prawidłowy czas wcześniej nie byłem uwzględniony, otrzymałem tylko zdjęcie od info intersport

 13. biegacz:

  szkoda tylko ze nikt na stronie organizatora tego podał i trzeba się dowiadywac ze strony która formalnie z Interrun nie ma nic wspolnego.
  Paweł o jakim zdjęciu piszesz ?

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее