Żałoba w Krakowie!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Żałoba w Krakowie!

Prawie mistrzostwo. Prawie robi jednak sporą różnicę. W ostatniej kolejce piłkarskiej ekstraklasy sezonu 2009/2010 Wisła nie sprostała na “własnym” boisku Odrze Wodzisław. Zremisowała 1-1 a Lech nie wypuścił szansy na zgarnięcie tytułu.

fot. Michał Dudek (wislakrakow.com)

R E K L A M A

Komentarze: 10 do “Żałoba w Krakowie!”

 1. fiszka:

  a za rok Mistrz jest nasz i będzie jeszcze lepiej smakował niż zwykle! WISŁA!!!

 2. BODUR:

  CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU WISLA I NA DBRE I NA ZLE!!!(…)

 3. josef_fritzl:

  Dłuższe czekanie lepsze śniadanie ;) Ekstraklaso do siego roku …

 4. profesor sierpień:

  Nie miejsce Odry wejdzie Widzew i Górnik. Może ŁKS. Zanosi się, że w przyszłym roku będzie ostra walka i jeszcze bardziej wyrównana. Zobaczymy … Wisła Peszek ;)

 5. teddy:

  no to do sierpnia… i znowu sie zacznie. W miedzy czase Lech wdupi eliminacje do LM, reszta odpadnie z PUefa i znowu bedziemy gardlowac jaka to liga slaba a i tak kazdy ją bedzie oglądał. OLE !

 6. freddy lumbago:

  Święta słowa. Wszyscy myślą, że jak ktoś inny niż Wisła zdobył mistrza to Polski futbol zrobi kilka kroków naprzód. Nic się nie zmieni. Jesteśmy futbolowym zaściankiem i taka jest prawda! Polacy są byle jacy i dlaczegóż inny miałby być nasz futbol. Nieprawdaż?

 7. paź:

  Bez przesadyzmu. Dajcie szanse Lechowi. Póki co wyglada to wszystko obiecująco. Sprzedany zostanie tylko Lewandowski i to za grubą kasę. Jeśli działacze, roztropnie podejdą do wzmocnień to 5 mln. ojro, można naprawdę 2-3 świetnych jak na polską ligę grajków kupić. Fundamentalne też jets losowanie. Śmiem zaryzykowac tezę że gdyby tegoroczny Lech miał taką samą drogę do LM jak Wisła w zeszłym sezonie to ogladalibyśmy w koncu polską drużynę w LM.

 8. fiszka:

  śmiem zaryzykować tezę że gdyby jeden osobnik znany pod pseudonimem Misiek nie rzucił kiedyś nożem, Wisła na lata odskoczyłaby wszystkim, bo już wtedy grałaby w LM… nie ma co gdybać, jest tylko teraźniejszość i nic poza tym. Zobaczymy już w połowie lipca jak to wszystko będzie wyglądało. Droga do LM jest teoretycznie łatwiejsza, lechici dużo o tym mówili, mają w końcu okazję do działania.

 9. WTF:

  odjechałaby na ile ? jeden sezon ? dwa sezony ? Przypominam Ci tylko fiszka, że później była mega przygoda z Pucharem UEFA i co ? Odjechała Wisła reszcie ? Nie. A dlaczego ? Prosta odpowiedź – po JAKIMKOLWIEK, mniejszym lub większym sukcesie, polskich kopaczy już w kraju nie ma, a jeśli są to albo żądają mega podwyżki i w dupie mają lepsze granie albo w dupie mają lepsze granie, a i tak oczekują mega podwyżki. Przykłady z krakowskiego podwórka: przypomnij sobie jak właśnie rozleciała się Wisła po największym sukcesie w europejskich pucharach (Kuźba, Kosowski, Uche).

 10. fiszka:

  ale kasa za awans w dawnym Pucharze Uefa a kasa za awans do grupy LM to dwa inne światy. W tamtym okresie taki awans sprawiłby, że Wisła w lidze na parę długich lat byłaby nieosiągalna dla innych. co do wyprzedaży się zgadzam, ale wtedy byłby środki na wzmocnienia składu. Kasa robi różnicę. Co nie znaczy, że to tylko gdybanie jak pisałem… możemy się tylko spierać, a jak by było i tak się nie dowiemy…

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее