Bez komentarza: Derby na trybunach

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Bez komentarza: Derby na trybunach

Oprawa i doping kibiców podczas 181 derbów Krakowa

R E K L A M A

Komentarze: 6 do “Bez komentarza: Derby na trybunach”

 1. miles:

  derby na stadionie 5 tysięcznym… MASAKRA ! Już od przyszłego sezonu będzie normalnie tylko zeby tzw. ‘kibice’ dostosowali się poziomem do nowych stadionów i będzie git

 2. josef_fritzl:

  Szkoda, że poza przygotowaniem całkiem fajnych flag kibice obu drużyn – zaznaczam – obu, są tak monotematyczni w swoich przyśpiewkach. Ucho więdnie i tyle … Postarajcie się !!!

 3. WTF:

  nawet ładna (jak nawarunki stadionowe) oprawa Cracovii. Wisła coś zaprezentowała na trybunach czy ograniczyli się do wyrywania ogrodzenia po zdobytym golu i rzucania krzesełkami po golu straconym ?

 4. paź:

  mnie tylko zastanawia czemu (z tego co słyszałem na C+) 90% dopingu Cracovii jest o sasiadce z drugiej strony Błoń. ktoś mi wyjaśni ten fenomen ?

 5. dfs:

  do WTF: tak, swietna oprawa cracovii. Tekst z piosenki oklepany przez cala polske i pomyslowosc, kilka blogow i flaga cracovii z miastem 2m2. Wedlug mnie piach

 6. WTF:

  @dfs
  przecież napisałem JAK NA WARUNKI STADIONOWE. Była jakaś lepsza oprawa na Hutniku w tym sezonie ? Bo ja sobie nie przypominam. Dziwne żeby Cracovia robiła kartoniadę na 10000 krzesełek jak na sektorze Hutnika jest ich… 1000… trochę obiektywizmu. Wnieśli trochę kolorytu w te derby i chwała im za to. Bez nich pozostałyby jkedynie wyrwane krzesełka i tony bluzgów z obu stron.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее