Na Rydlówce jak u Hitchcocka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Na Rydlówce jak u Hitchcocka

Młode Lwy z Ludwinowa grały z Dalinem Myślenice nie tylko o trzy punkty ale także o zadośćuczynienie po fatalnej grze w Niepołomicach. Przyjezdni z kolei chcieli wziąć rewanż za mecz u siebie kiedy prowadząc 2-0, nie zdołali dowieść zwycięstwa do końca.

zdjęcie: Maciej Rajczyk (garbarnia.krakow.pl)

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Komentarze: 9 do “Na Rydlówce jak u Hitchcocka”

 1. miles:

  używając nomenklatury Henia… Kalemba to piłkarz NIE do pilnowania. Nieprawdopodobne jak można takie akcje marnować

 2. WTF:

  Albo chłopaki popracowali nad rzutami wolnymi ostatnio albo mieli dzień konia. Z relacji widać że każdy strzał z wolnego to potencjalne zagrożenie. Robi się coraz ciekawiej w tabeli.

 3. Kibic:

  Podgloscie dobing kibicow

 4. chlib:

  Hutnik przegrał 1-4 !!!! Szkoda jedynie że Puszcza wygrała 1-0 z Orliczem Suchedniów. Oby tylko księgowy Garbarni nie zaczął liczyć za wczasu pieniędzy bo pojawia się realna szansa na awans !

 5. wiślak:

  Nie chce wam wchodzic w parade Kibicu ale obawiam się, że nie ma czego podgłaśniać. Jak stworzycie przynajmniej kilkudziesięcioosobowy młyn to was uslyszą… bez podgłaśniania ;)
  Życzę awansu i szlifujcie formę bo 19 czerwca Biała Gwiazda przyjeżdża na Rydlówkę :>

 6. fiszka:

  derby na Rydlówce… oj będzie się działo… a wtedy już Młode Lwy z Ludwinowa będą po sezonie czy jeszcze w trakcie? Bo może być fajny pretekst do ewentualnego świętowania, o ile mecz w Niepołomicach nie odbije się czkawką na koniec sezonu…

 7. serwus_nerwus:

  Ciekawe czy Cracovia z nowym trenerem też chciałaby posparować z Laudą ;) . Jedno jest pewne ta naprawdę głośna grupka kibiców Garbarni mogła by być zbiorowym “coachem” (to teraz takie modne) kibiców zarówno pasów jak i białej gwiazdy …

 8. WTF:

  serwus chyba mało kto łapie o co Ci w ogóle chodzi ale nie martw się – z tego się wyrasta

 9. bodek:

  no brązowi jutro kolejny ważny mecz z Czarnymi Połaniec !!! miejmy nadzieje że sedzia nie wydrukuje spotkania jak w poprzesniej rundzie !!!! DRUGA LIGA ! DRUGA LIGA ! GARBARNIA !!!!!!!!!!!!!

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее