Kucharzyk “ugotował” Hutnik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Kucharzyk “ugotował” Hutnik

W zaległym meczu 23 kolejki, na Suchych Stawach zmierzyły się dwie drużyny aspirujące do awansu. Hutnik Kraków wciąż zajmujący pozycje lidera i Unia Tarnów, która by przedłużyć marzenia o II lidze nie mogła stracić punktów w Nowej Hucie.

R E K L A M A
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Komentarze: 16 do “Kucharzyk “ugotował” Hutnik”

 1. eed:

  na meczu nie byłem ale jak patrzę na zachowania bramkarza i obrońców przy golach to zaczynam się bardzo zastanawiać…. czy tylko ja mam złe myśli?

 2. paź:

  do ktorej bramki pijesz konkretnie ?
  w pierwszej piłka skozłowała przed bramkarzem; mocne uderzenie z olnego, dodatkowo bramkarz zasłonięty.
  Przy drugiej bramie, golkiper zrobił IMo wszystko co mógł. Weź pod uwage że nie bardzo wiedzial gdzie jest piłka po odbiciu się jej od poprzeczki

 3. paź:

  przy trzeciej bramce faktycznie żałosne zachowanie obrońców ale wątpie żeby przy stanie 0-2 chceili jeszcze bardziej mecz puścić

 4. eed:

  Gol nr 1:
  Bramkarz zasłonięty ustawionym przez siebie murem…(hmm)
  Strzał jeżeli byłby mocny na tyle, by być nie do obrony musiałby iść prawie w linii prostej, a ten był uderzony “rogalem” obok muru. Dodatkowo bramkarz stoi w tym rogu w który wpadła piłka. Piłka idzie w kozioł, a bramkarz bardzo szybko spada na ziemię. Jak dla mnie zastanawiające
  Gol nr 2:
  Bramkarz podskakuje i rzuca się do tyłu zamiast w linii prostej do góry niezrozumiale chowając ręce, a po tym jak piłka odbija się od poprzeczki zamiast momentalnie wracać do bramki moim zdaniem udaje że chce do niej wrócić, podobnie jak obrońcy udają że chcą ją wybić (pierwszy robi wślizg tuż po tym jak piłka jest za nim a drugi jakoś nie może sobie trafić w piłkę).
  O trzeciej bramki nie mam siły komentować….

 5. paż:

  hmmm… jeśli byłoby prawdą że Hutnik ten mecz odpuścił, to sytuacja w III lidze w tej grupie jest chyba jasna. Hutnikowi na awansie nie zależy, Garbarnia nie ma pieniędzy. Dalej jest Puszcza, ktorą awans jak najbardziej interesuje i… Unia, Juventa i Dalin z małą stratą do niepołomiczan. Bardzo dużo wyjaśni mecz w sobotę pomiędzy Garbarnią i Dalinem. Jeśli Garbarnia się położy będzie dla mnie jasne że mecz z Puszczą nie był wypadkiem przy pracy.
  Swoją drogą jeśli zadna drużyna z Krakowa nie awansuje do II ligi będzie niezły obciach.

 6. fiszka:

  nie no… taka radość po ustawionych bramkach? nie wierzę…

 7. wiślak:

  fiszka – a co mieli zacząć płakać czy co ? Od ‘Wrocławia’ piłkarze muszą mieć coraz większe zdolności aktorskie, żeby nie pojechać na Dolny Śląsk. Mecz puszczony.

 8. fiszka:

  nie no, przecież Hutnik gra juniorami całą rundę, tam wybitnie nie chcą awansować za wszelką cenę, myślę nawet że awans im nie w smak, ale piłkarzy bym w to nie mieszał… po prostu są słabsi, nie tylko od Unii, ale od co najmniej połowy zespołów w trzeciej lidze. Nie ma co do tego dorabiać ideologii

 9. wiślak:

  Fiszka źle rozumujesz. Hutnik nie gra juniorami bo nie chce awansować, tylko dlatego że zmusiła go do tego sytuacja.
  Do tej pory ci juniorzy grali dość dobrze, przynajmniej dopóki starczyło im sił. A tu nagle przyszedł mecz z Unią.
  Wolny w 4. minucie – świetna okazja żeby wpuścić babola i od początku mieć ‘ustawiony’ mecz. Druga bramka ? Śmiech… A o trzeciej nie chce mi się pisać bo mi się whisky z lodem ocieplają.
  Całe szczęście że nie mój cyrk i nie moje małpy.

 10. fiszka:

  ja wiem dlaczego Hutnik gra juniorami… sytuacja jest jaka jest, ale nie trzeba od razu dorabiać ideologii… wiem że żyjemy w takim kraju że każdy taki wynik rodzi podejrzenia, ale nie dajmy się zwariować…

 11. miles:

  ja też uważam że mecz został zagrany uczciwie ale poty eeda i wiślaka dają do myślenia.

 12. eed:

  fiszka – nie wynik rodzi podejrzenia. Zniósłbym nawet 5:0, ale mając pewność, że drużyna która przegrała, dała z siebie wszystko, wszystko zrobiła, żeby zapobiec utracie goli.

 13. fiszka:

  przecież pisałeś że nie byłeś na meczu, a kamera, nawet takiej dobrej telewizji jak ta ;) nie pokaże wszystkiego. Czasem się chce ale nie można nic zrobić. Unia w całym spotkaniu była o klasę lepsza, zadecydowało wspomniane w materiale doświadczenie, pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Te chłopaki i tak udowadniają że nawet po takim przeskoku na wyższy poziom i dużych oczekiwań radzą sobie zupełnie przyzwoicie.

 14. paż:

  Garbarnia wygrała z Dalinem. \czekamy na wynik Puszczy i Hutnika. Oj, będzie się działo w koncówce sezonu !

 15. wiślak:

  Piłkarze Hutnika potrafią grac o niebo lepiej od tego co pokazali z Unią Tarnów. Znamienna jest dziwna nieporadność w konkretnych akcjach, a nie w całym meczu. Podtrzymuje swoja opinie. Awansuje Puszcza, Hutnik i Garbarnia odlecą w niebyt.

 16. mitrione:

  Hutnik znowu w plecy i to 1-4 :( Chyba leśne dziadki z Ptaszyckiego naprawdę się przestraszyli, że przewaga wywalczona jesienią może dać im niechciany awans. Szkoda. Jeśli Hutnik nie awansuje nie widzę możliwości powrotu kibiców na trybuny a tym samym byebye piłce nożnej w NH.

KOMENTARZE:

Sраm Рrоtесtіоn bу WР-SраmFrее