Kasperczak: “Można czasami zapomnieć o Śląsku…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Kasperczak: “Można czasami zapomnieć o Śląsku…

…ale tego byśmy nie chcieli.” Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław.

Komentarze: 8 do “Kasperczak: “Można czasami zapomnieć o Śląsku…”

 1. miles:

  fragment o Pawle Brożku miażdzy. dlatego właśnie lubię relacje z konferencji z Kasperczakiem.

 2. Stiepan:

  Albo zagra od początku albo wejdzie później albo nie. Taka myśl. To nie znaczy, że tak ma być :D

 3. maciekskorża:

  Trenerze lepiej niech Pan za dużo nie myśli … a zwłaszcza w taki sposób … zagmatwany? pokrętny? a może refleksyjno – filozoficzny? … eh … Panie Henryku słyszałem, że drużyna piłkarska wydziału filozoficznego UJ nie ma trenera a dzień sportu tuż tuż … może się Pan podejmie?

 4. Pablo:

  W wypowiedzi trenera widzę nowy paradygmat w historii futbolu, nową idee. Tu racjonalizm zlewa się z empiryzmem. W mojej ocenie nawet transcendentalna filozofia I. Kanta wymięka:) Tworzy się “Filozofia nieuchwytna” Henryka Kasperczaka. Polega ona na wytworzeniu ciągu logicznego, który następnie zostaje zanegowany poprzez enigmatyczne- ale to nie znaczy,w mojej opinie, że tak ma być. To po prostu tak myśl, no cóż cogito ergo sum :)

 5. Drwvnikocur:

  Co tu dużo gadać, nie ma co filozofowac, imperatyw kategoryczny szanownego Pana Kanta, na niewiele się zdaje w tym momencie… Jak to niegdyś powiedział Jacek Krzynówek “cały czas do przodu i staramy się…” I niech to będzie dewiza zawodników…

 6. Stiepan:

  Jeśli kiedyś powstanie KIKSowe “Łapu-capu”, to jest już kandydat na pierwszy fragment :) Pomyślcie o tym, na rocznicę, czy coś…

 7. miles:

  Kasper to jeden wielki Łapu-Capu z tego co widzę z tych materiałów. Nieprawdopodobne jak można tyle powiedzieć jednocześnie nie mówiąc nic ważnego i konkretnego. Magik.

 8. WTF:

  Pablo Ty jesteś jak Kasperczak tylko w drugą stronę :)

KOMENTARZE: